about-image

Profesyonel Konferans Tercümanları

Konferans tercümanlığı sahasında 10 senenin üzerinde tecrübemizle, geniş bir profesyonel “konferans” tercümanları ağı oluşturduk. Tercümanlarımız, simultane konferans tercümanlığında deneyim sahibi profesyonel dilbilimcilerdir. Tüm tercümanlarımız mesajınızı semantik anlamıyla ve aynı zamanda aktarmak istediğiniz kültürel etkiyi karşı tarafa doğru iletmek üzere uzmanlık eğitimi almış, ekspertiz ve deneyim sahibi kişilerdir.

Tercümanlarımız her dil için iki kişilik ekipler halinde çalışmaktadır. Her ekip özel tasarlanmış dış sesi azaltan tercüman kabinlerinde çalışmakta, 20-30 dakikalık aralıklarla birbirlerine destek olmaktadırlar. Bu teknik, etkinliğiniz için en yüksek tercümanlık kalitesine ulaşmak için kullanılmaktadır.

Bir etkinlik için bir tercüman ekibi seçerken dikkat ettiğimiz temel ölçütler; çeviri yönü, çevrilecek konu ve sunumun konusudur.

Ankara Çeviri olarak sadece İngilizce Türkçe dillerinde değil; Almanca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Arapça, Rusça, İspanyolca ve daha birçok dil kombinasyonunda konferans tercümanlığı hizmeti vermekteyiz. Seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda, İngilizce Türkçe veya farklı dil eşleştirmelerinde bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyiniz.