about-image

Ankara Çeviri

Ankara Çeviri, 2006’dan beri Türkiye geneline hizmet vermektedir. Firmamız, kurulduğu günden itibaren teknolojik yenilikler doğrultusunda kendini geliştirmekte; uzman ve geniş tercüman kadrosu, profesyonel ekibi ve sahip olduğu modern donanımı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Sadece Türkiye’den değil Kuzey Amerika, Avrupa, Uzak Doğu, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinden titizlikle seçilmiş tercüman kadrosu ile hızlı, kaliteli ve ekonomik çeviri hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Kazandığımız deneyim ve birikim ile sahip olduğumuz yabancı dil bilgisini hizmetlerimize yansıtarak her alanda kaliteli çeviri hizmeti vermekteyiz.

En iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen firmamız; tüm dillerde ve bütün alanlarda yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Kalite Güvencesi

Çeviri ve yerelleştirme konusunda en yüksek kalitede hizmet garantisi vermekteyiz.

Küçük, büyük her projede sektörel standartların üzerinde çalışmakta ve tüm projelerde tercümanlarımızı uzmanlık alanlarına göre belirlemekteyiz.

Her çeviri projesi, kalite güvencesini sağlamak amacıyla ikinci bir çevirmen tarafından kontrol edilmektedir.

Her konuda ve her dilde binlerce sayfa çeviri yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.