about-image

Konferans Tercümanlığı Hizmetleri

Çeşitli diller arasında iletişim kurmakta kullanılan simultane tercümanlık zorluk derecesi yüksek ve çok beceri gerektiren bir meslektir. Bu teknik; satış toplantılarında, sektörel konferanslarda, eğitim seminerlerinde, şantiye ziyaretlerinde veya resmi ortamlarda; ancak her zaman “etkili” iletişimin olmazsa olmaz olduğu durumlarda kullanılır.

Ses yalıtımlı kabinlere yerleşen tercümanlarımız sunumu dinleyerek eşzamanlı olarak hedef dile doğru çevirilerini yaparlar. Çok sayıda dilin olduğu durumlarda, her dil için bir kabin kullanıyoruz. Her kabinin sinyali ilgili sinyal-yayıcıya gönderilmekte ve kendi alıcılarını ve kulaklıklarını kullanan katılımcılar tarafından alınmaktadır. Kullandığımız sistemler tamamen kablosuzdur. Kablo dolaşması ve oturma kısıtlaması yoktur.

Ankara Çeviri‘de işimiz, her etkinliği bir başarıya dönüştürmektir. Yirmi yıldan fazla deneyim, bilgi ve tecrübemiz size en üstün hizmeti sunacağımızın da garantisidir.

İstediğiniz sonuçları bütçenize uygun olarak almanız için hangi sistemin size uygun olduğunun belirlenmesi konusunda size yardımcı olmaları için profesyonel çalışanlarımızı aramanız yeterlidir.

Bir sonraki etkinliğiniz için fiyat almak isterseniz, tek yapmanız gereken hızlı ve kolay fiyat talep formumuzu doldurmaktır.

Ülke Çapında Hizmet

Ankara Çeviri olarak yalnızca büyük şehirlerde değil, ülke çapında simultane çeviri hizmeti sunmaktayız;
Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Kocaeli, Konya, Kayseri, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Mersin ve Türkiye’nin pek çok şehrinde konferans tercümanlığı hizmeti vermekteyiz.

Kablosuz Lisan Çeviri Ekipmanı

Uzman personelimizin size özel uygulamanın belirlenmesi için gerekli her türlü desteğe ilave olarak geniş bir son teknoloji ürünü kablosuz ekipman yelpazesi sunuyor ve size ve bütçenize uygun bir sistemi özel olarak kuruyoruz.