about-image

Fransızca Çeviri

Eğer kaliteli bir Fransızca çeviri hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Ankara Çeviri; uluslararası şirketlerin, KOBİ’lerin, bireylerin ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların, Fransızcadan Türkçeye ve Türkçeden Fransızcaya çeviri ihtiyacını karşılıyoruz. Çevirmenlerimizin tamamı uzmanlaştıkları alanlarda yılların deneyimine sahiptir. Projenize en uygun çevirmeni seçmeye imkan sağlayan, geniş bir çevirmen havuzuna sahibiz.

Ekonomik Fransızca Tercüme

Kaliteli Fransızca çevirinin pahalı olmasına gerek yoktur. Müşterilerimize eksiksiz, dakik ve titiz çevirileri ekonomik fiyatlarla teslim etmeye büyük önem veririz. Fiyatlarımızı diğer ileri gelen bürolarla kıyaslamaktan çekinmeyiniz. Bütçenize uygun ve yüksek kaliteli çalışmamızla tüm Fransızca Türkçe dil ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Türkçeden Fransızcaya ve Fransızcadan Türkçeye aşağıdaki konularda hizmet sunmaktayız:

  • Mali rapor, ticari metin ve reklam malzemelerinin çevirisi
  • Medikal rapor, makale, kullanım kılavuzu tercümesi
  • Diploma, öğrenci belgesi, transkript ve nüfus cüzdanı çevirisi
  • Teknik belge, makale ve kılavuz çevirisi

Kolay ve Hızlı Tercüme

Fransızca tercüme hizmetimizi basitlik üzerine tasarladık. Çevisini istediğiniz metini bize gönderin, yeter! Çeviri fiyatı ve teslim tarihi konusunda çok kısa sürede yanıt alacaksınız. Teklifimizi onaylamanız durumunda, kaliteli bir çeviri hizmeti alacak ve çevirinize en kısa sürede ulaşacaksınız.

Fransızca tercüme daha kolay olmamıştı.

Size de Fransızca çeviri yapmamızı ister misiniz? Bizimle iletişime geçiniz.