about-image

Almanca Çeviri

Ankara Çeviri, Almancadan Türkçeye ve Türkçeden Almancaya çeviri konusunda hizmetinizdedir.

Almanya, uzun süredir, hem uluslar arası firmalar hem de KOBİ’ler için önemli bir pazardır ve Almanya’nın çekim gücü her geçen gün artmaktadır. Almanya’da birçok şirketi piyasada yer edinmekten alıkoyan başlıca engel coğrafi değil, dilbilimseldir. Kaliteli Almanca çeviri, Avrupa’nın en büyük ulusal ekonomisinde başarı için gereklidir.

Dil Bariyerlerini Bizimle Aşın

Ankara Çeviri, onlarca şirket ve uluslar arası girişimciye teknik açıdan hatasız ve biçemsel olarak profesyonel Almanca tercüme hizmeti sunmuştur. Tercüme konusunda ihtiyacınız ne olursa olsun, sizlere mükemmel dil çözümleri sağlayabiliriz. Müşterilerimizin her türlü dil ihtiyacına yanıt verecek şekilde çevirmen ağına sahibiz. Tercüman kadromuz deneyimli ve alanlarında yüksek eğitimli dilbilimcilerden oluşmaktadır.

Ekonomik Fiyat

Kaliteli Almanca çeviri için “servet” ödemenize gerek yoktur. Müşterilerimize profesyonel ve hatasız çevirileri ekonomik fiyatlarla sunmaya büyük özen gösteririz. Birçok sabit gideri minimize ettiğimizden yüksek kaliteli çeviriyi uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Uzmanlık Alanlarımız
Türkçeden Almancaya ve Almancadan Türkçeye aşağıdaki konularda hizmet sunmaktayız:

  • Finansal raporlar, ticari belgeler ve reklam materyallerinin çevirisi
  • Tıbbi rapor ve makale, medikal cihaz kullanım kılavuzu
  • Diploma, tarnskript, öğrenci belgesi çevirisi
  • Teknik belgelerin çevirisi

Hızlı ve Garantili Almanca Tercüme

Yüksek kaliteli Almanca tercüme istiyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Sadece çevrilmesini istediğiniz metni ve varsa özel ihtiyaçları açıkça belirtmeniz yeterlidir. Son teslim tarihine dikkat ediyor, özel ihtiyaçlarınız dikkatle yerine getiriyoruz.

Fiyat talebi ve teslim tarihi konularındaki sorulanınızı hızlıca yanıtlıyor, onaylamanız durumunda çevirinize başlıyoruz. Çok çeşitli dosya formatlarıyla (PDF, HTML, TEX, PSD, vb) çalışıyor, belgenizi dilediğiniz biçimde teslim ediyoruz.

Fiyat teklifi ve Almanca çeviri konusunda diğer sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.