about-image

Web Sitesi Tercümesi

Ankara Çeviri, uzman tercüman, grafiker ve programcılardan oluşan kadrosuyla, web sitesi tercümesi konusunda hizmetinizde.

İnternet, birey ve firmalara, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılara kolay, hızlı ve ekonomik erişim fırsatı tanımaktadır. Tüketiciler, istek ve ihtiyaçlarına internet üzerinden kolayca ulaşabilmekte, ürünleri benzerlik ve fiyat yönünden karşılaştırabilmektedir. İşletmeler ise farklı dillerde hazırlanmış web siteleri sayesinde potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşabilme, ürünlerini dünya çapında en ekonomik şekilde pazarlama ve satış olanaklarına ulaşabilmektedir. İnternet ve bilgi teknolojileri işletmelerin faaliyet biçim ve süreçlerini derinden etkilemektedir. E-ticaret satışlarının miktarı, internetin hızlı ve düşük maliyeti oluşu nedeniyle her geçen gün artmaktadır.

Bu nedenle web sitenizin başta İngilizce olmak üzere farklı dillerde hazırlanması ciro ve karlılığınızı doğrudan etkileyecek, yeni müşterilere ulaşmanıza, pazarlama ve tanıtım giderlerinizi düşürmenize neden olacaktır.

Web sitesi çevirisi ve yerelleştirmesi konusunda profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.