about-image

Teknik Tercüme

Teknik tercüme, bilim veya teknoloji alanlarında yazılmış olan deneysel metinlerin çevirisidir ve tüm bilim alanlarında yazılmış metinleri içerir.

Teknik çeviri her iki dile hakimiyetin yanı sıra mesleki deneyim ve bilgi gerektirir. Her bir uzmanlık dalının kendine özel terminolojisi bulunmaktadır. Teknik belge ve dokümanların çevirisinde ilgili uzmanlık alanına hakim, o konuda deneyim sahibi tercümanlarla çalışmak şarttır. Ankara Çeviri; teknik tercüme konusunda mühendis, doktor ve öğretim üyeleri ile hizmet vermektedir.

Neden Ankara Çeviri

Ankara Çeviri olarak teknik tercüme ihtiyaçlarınıza dakik ve titiz bir şekilde karşılık vermekteyiz. Teknik belgelerin çevirisinde yapılacak tercüme ve yorum hatalarının vakit, para, en önemlisi de itibar kaybına neden olabileceğinin farkındayız.

İşini severek ve sorumluluk duygusuyla yapan ve yaptığı her tercümeden keyif alan tercüman kadromuz, sahip olduğumuz en büyük değerimizdir.

Her biçimdeki belgenizi çevirebilecek donanım ve yazılıma sahip olan ekibimiz, acil çeviri ihtiyaçlarınızda da hizmetinizdedir.

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Alanlar:

  • Doğa bilimleri: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Astronomi
  • Mühendislik ve teknoloji:İnşaat, Makine, Kimya, Çevre, Elektrik, Elektronik, Bilişim, Endüstri, Nanoteknoloji
  • Tıp ve Sağlık bilimleri: Temel Tıp, Klinik Tıp, Sağlık Bilimleri, Medikal Biyoteknoloji
  • Zirai (tarımsal) bilimler: Tarım, Ormancılık, Veterinerlik, Balıkçılık
  • Sosyal bilimler: Ekonomi, İşletme, Hukuk, Medya, Eğitim
  • Beşeri bilimler: Tarih, Arkeoloji, Din, Felsefe, Sanat

Teknik Tercüme Ücretleri

Yüksek kaliteyi rekabetçi fiyatlar çerçevesinde sunmak öncelikli hedefimizdir. Bu bağlamda her türlü bütçeye hitap edecek şekilde hazırladığımız ödeme seçeneklerimiz ile siz de kaliteli teknik çeviri hizmeti alabilirsiniz. Fiyatlarımız; tercümenin teslim tarihi, çeviri alanı ve çeviri diline bağlı olarak değişmektedir.

İletişim

Mühendislik ve teknik çeviri hizmetlerimiz ile ilgili ücretsiz fiyat teklif için iletişim formumuzu doldurunuz. Proje koordinatörlerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.