about-image

Pazarlama Çevirisi

Pazarlama çevirileri, teknik, hukuki, tıbbi çevirilerden daha farklı bir dil yeteneği gerektirir. Pazarlama materyalleri, hedef pazarın istek ve taleplerine yönelik mesajlar içerir ve bu mesajlar; kültürel değerler, metaforlar, kelime oyunları ve edebi sanatlar içerebilmektedir.

Pazarlama ve ticari çeviriler, ürününüz ile ilgili; ambalajlama, kullanım ya da montajına yönelik talimatlar, garanti belgeleri, dağıtım kanalları ve promosyon gibi çeşitli faaliyetlerde ve uygulamalardan oldukça önemlidir. İhracat, pazarlama ve halkla ilişkiler alanında deneyimli ve nitelikli tercümanların yapmadığı çevirilerde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ankara Çeviri olarak, bugüne kadar neredeyse tüm dillerde, ticari belge ve pazarlama materyallerinin çevrisini başarı ile gerçekleştirdik. Bu alanda özel dil inceliklerine sahip olan tercümanlarımız, yüksek kalitede ve zamanında çeviri hizmet sunmaktadır. Bu tercümanlarımız hem iyi derecede dil yeteneğine sahip, hem de pazarlama, satış, finansman konularında eğitim almış kişilerdir.

Sözleşme, broşür, web sitesi, dergi reklâmı ve ticari yazışma gibi özel çeviri projelerinizde ayrıcalıklı destek vermekteyiz.

Pazarlama materyallerinin çevirisini; sadece İngilizce, Almanca, Fransızca değil tüm yaygın dillerde gerçekleştirmekte ve çevirilerinizi, beklentileriniz üzerinde bir kalitede hazırlamaktayız.

Ekonomik, hızlı ve güvenilir çeviri için ücretsiz fiyat teklifi isteyiniz.