about-image

E-Ticaret ve Çeviri

Firmalar, değişen rekabet koşullarında ayakta kalabilmek için teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek zorundadırlar. Firma faaliyetlerinin elektronik ortamda gerçekleştirilmesi olarak tanımlanabilen e-ticaret, işletmelere, özellikle de KOBİ’lere yeni pazarlara ulaşma ve diğer firmalar ile rekabet edebilme konularda fırsatlar sunmaktadır.

Kolay güncellenebilir ve güvenilir olmaları, düşük maliyetli yapıları nedeniyle kullanımı hızla artan e-ticaret siteleri, farklı dillere yerelleştirildiği takdirde yüz milyonlarca hatta milyarlarca insana ulaşma şansı sunmaktadır.

Yeni pazarlara ulaşmak, satışlarını artırmak ve işletmenin rekabet gücünü yükseltmek isteyen firmaların; İngilizce, Almanca, İspanyolca, Çince, Rusça ve Arapça dillerinde hazırlanmış bir e-ticaret sitesine sahip olmaları gelmektedir.

Satılan ürün veya verilen hizmetlerin görsel olarak sunulması ve potansiyel müşterilere kendi dillerinde açıklama yapılması müşteri portföyünü ciddi oranda artıracaktır.

Ankara Çeviri, e-ticaret sitelerinin yerelleştirilmesi konusunda, deneyimli tercüman ve yazılımcı kadrosu ile hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Bu alanda sunduğumuz hizmetlerden faydalanan mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Web sitesi çevirisi ve yazılım lokalizasyonu konusunda bizimle görüşmeden kararınızı vermeyiniz.