about-image

Bilimsel Çeviri

Ankara Çeviri, bilimsel çeviri alanında geniş bir yelpazede tercüme ve redaksiyon hizmeti sunmaktadır. Akademisyenler, bilim adamları, doktora adayları, AR-GE kuruluşları ve üniversiteler için yüksek kaliteli akademik çeviri hizmeti sunmaktayız.

Bilimsel araştırma, tez, patent, teçhizat belgelendirilmesi, araştırma raporları ve daha fazla belgenin çevirisinde uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Kaliteli bilimsel çeviri

Bilimsel tercüme, terminolojinin diğer bir dile moda-mod çevirisinden daha fazlasını içerir. Gerçekten hatasız bir çeviri yapmak için, mevcut konu hakkında akademik bilgiye sahip olmak gereklidir. Müşterilerimizin uzmanlık gerektiren çeviri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla akademisyenlerden oluşan çevirmen ağına sahibiz.  Araştırma alanınız dar bir kesime hitap etse bile, teknik açıdan hatasız ve biçimsel olarak profesyonel çeviriler sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hizmet garantimiz

Kalite parolamızdır. Yüksek standartlarda ve kaliteli bilimsel çeviri hizmeti alacağınız konusunda garanti veriyoruz. Sürekli olarak en iyi hizmeti sağlamak için çabalıyoruz ve sadece deneyimli ve yetenekli bilimsel çevirmenlerle çalışıyoruz.

Rekabetçi fiyatlarla bilimsel çeviri

Biz rekabetçi fiyatlarda yüksek kalite sağlamaya büyük önem veriyoruz. Hatasız ve profesyonel bir bilimsel çevirinin aşırı oranda fiyatlandırılmasına gerek yoktur.  Çok basit bir şekilde, fiyatı ne olursa olsun başka hiçbir yerde daha iyi bir çeviri alamayacağınızı garanti etmekteyiz.