about-image

İthalat İhracat Belgelerinin Çevirisi

İthalat-ihracat konularında yüksek düzeyde başarı sağlamak için, sürekli yerine getirmeniz gereken 3 ölçüt vardır:

  1. Hızlı Çeviri: İthalat/İhracat firmaları hızlı bir tempoda hareket ederler. Sürekli bir belge akışı vardır ve her türlü belgenin hızlı bir şekilde tercüme edilmesi gerekir.
  2. Doğru Çeviri: Ticari belgelerin çevirisinde yapılacak küçük bir hata, maddi açıdan telafisi zor kayıplara neden olabilir. Hatalı çeviri aynı zamanda şirketlerin prestiji açısından da olumsuz sonuçlar doğurabilir.
  3. Uygun Çeviri: Firmalar sık ürün transferi yaptığında, çeviri bedelleri zamanla yükselecektir. Kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlı, kaliteli çeviri hizmeti kaçınılmazdır.

Global pazarda, mevcut ve hatta potansiyel müşterilerle, onların dilinde iletişim kurmak giderek önem kazanmaktadır. Araştırmalar, insanlara anadillerinde hitap edilmesinin -ikinci dil olarak sizin konuştuğunuz dili konuşsalar bile- daha yüksek olumlu karşılık bulduğunu ortaya koymaktadır.

Bu nedenle çevirileri iyi yapılmış ticari belgeler, pazarlama materyalleri ve web siteleri daha iyi sonuçlar doğuracak, ciro ve karlılığınızı yükseltecektir.

Ankara Çeviri, ithalat/ihracat firmanızın tüm çeviri ihtiyaçlarını karşılayacak donanım ve birikime sahiptir. Süratli, kaliteli ve uygun fiyatlı çeviri için bizi arayınız.