about-image

Acil Çeviri

Hızlı iş temposunu sahip kişiler beklemeyi sevmez. Özellikle belge işlerinin gecikmesi, işlerin aksamasına neden olur. Bu durum çeviri işleri için de geçerlidir elbette. Ankara Çeviri, böylesi durumlarda müşterilerine acil çeviri hizmeti sunmaktadır.

Acil çeviri işleri yapı olarak aynıdır aslında: Düzgün çeviriler, özverili çalışmalar… Ancak farkı kullanılan yöntemlerin değiştirilerek, çevirinin teslim süresinin kısaltılmasıdır. Örneğin e-posta yöntemi elden veya posta ile teslimden daha hızlı olacaktır. Aynı şekilde kurye sistemiyle teslimat hızlandırılabilir. Bu durum sadece teslim için geçerli değildir elbette. Ankara Çeviri, çalışma sistemine bağlı olarak oluşturduğu tercüman grup ile de çeviri işleri hızlanır: Çevirinin bölünmesi, tercümanlara bölüştürülmesi, koordineli bir şekilde sürecin işletilmesi, düzgün çeviriler ve özverili çalışmalar

Bu hizmetten yararlanmak için acil çeviri talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Acil tercüme işlerinin işleyişine bakalım biraz;

  • Tercüme işi verilirken, “Acil Çeviri” istendiği belirtilmelidir.
  • Belgelerin en hızlı şekilde iletilme yöntemleri belirlenmeli ve belgeler en kısa sürede büromuza ulaştırılmalıdır. Bu yöntemler e-posta, faks, hızlı kurye olabilir.
  • Ankara Çeviri, içerisindeki yapıya göre önceliğinizi arttıracak ve metinleri olabildiğince hızlı çevirecektir. Örneğin, projeniz için, birden fazla tercüman görevlendirilecektir.
  • Çeviri işlemi bittiğinde, belgeniz hızlı bir yöntemlerle sizlere ulaştırılacaktır.