about-image

Redaksiyon

Ankara Çeviri tüm ticari firma ve akademisyenlere profesyonel anlamda belge düzenleme ve redaksiyon hizmeti sunmaktadır. Web siteleri, akademik makale, PowerPoint sunumları, kullanım kılavuzları, broşürler, finansal raporlar, iş planları ve diğer profesyonel belgeleri başarı ile düzenlemekteyiz. Akademik belge ve makaleler APA, Chicago (Turabian), CSE ve MLA yazı stillerine uygun olarak redakte etmekte; Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Taşınabilir Belge Dosyaları (PDF) ve Zengin Metin Dosyaları (RTF) dahil birçok dosya biçiminde düzenleme yapmaktayız.

Ankara Çeviri olarak editör seçiminde son derece seçici davranmaktayız; uzman editör ve redaktörlerden oluşan ekibimiz kapsamlı bir testten geçirilerek seçilmişlerdir. İngilizce makalelerinizi “native speaker” editörlerimiz kontrol etmektedir. Tüm müşterilerimize yüksek kalite garantisi vermekteyiz. Eğer redaksiyondan memnun kalmazsanız geri ödeme talebinde bulunabilir ya da (ücretsiz) tekrar düzeltme isteyebilirsiniz.

Redaksiyon hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemler:

  • Dikkatli bir dilbilgisi denetimi gerçekleştirme ve hataları düzeltme
  • Noktalama yanlışlarını giderme
  • Gereksiz ve/ya yetersiz kelimeleri daha iyi seçeneklerle değiştirme
  • Ayrıntılı bir yazım denetimi yapma
  • Cümlelerin ve paragrafların uygun geçişlerle, sorunsuzca ilerlediğinden emin olmak için belgeyi dikkatlice yeniden okuma

Belgelerinizi, Microsoft Word “Değişiklikleri İzle” özelliğini kullanarak düzenlemekteyiz. Bu, Microsoft Word’ün güncel sürümlerinde yüklü, standart bir özelliktir. Bu Microsoft bileşeni, editörlerimiz tarafından önerilen değişiklikleri kabul etmenizi veya düzeltmeler arasında kolayca hareket etmenizi sağlar. Yorum, düzeltme ve öneriler sayfanın sağ kenarında listelenir ve bunları onaylamak ya da silmek oldukça kolaydır.

Ankara Çeviri, redaksiyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için fırsat bekliyor!