about-image

Çeviri Çözümleri ve Daha Fazlası

Ankara Çeviri, sunduğu temel hizmetler olan çeviri, dizgi ve web sitesi yerelleştirmesinin yanısıra, sözlü çeviri, grafik tasarım, yazılım yerelleştirmesi ve iş danışmanlığı gibi hizmetler de sunmaktadır.

Hizmetlerimizi, uluslararası piyasalarda iş yapan şirketlerin değişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sürekli olarak geliştiriyor ve mükemmelleştiriyoruz.

Her bir müşterinin kendi bünyesinde yapabileceği işlerin farklı farklı olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri, kendi çalışanları tarafından yapılamayacak olan işleri, dışarıdan temin etmelerini sağlayacak esneklikte yapılandırıyoruz. Kurum içinde yapılan işlerle dışarıdan temin edilen hizmetler arasında herhangi bir fark olmaması için müşterilerimizin kendi ekipleriyle uyum içinde ve verimli bir şekilde çalışıyoruz.

Avrupa, Amerika, İngiltere ve Asya’daki müşterilerimize, yeni markalar da olsalar kurumsallaşmış markalar da olsalar aynı ekiplerle hizmet veriyoruz. Ekibimizin her bir üyesinden, gelen işin büyüklüğüne bakmaksızın herkese karşı aynı ilgili ve müşteri odaklı tutumu göstermesini istiyoruz. Bu da şu anlama geliyor: Projeniz, Ostim’de açtığınız küçük bir işletme için bir kartvizitin İngilizceye çevrilmesinden ibaret de olsa, İMKB 100 listesine giren çok uluslu şirketlerin son derece gelişmiş pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamakta kullanılan profesyonellik ve uzmanlığın aynısından faydalanabilirsiniz.

Üstün kaliteli hizmetlerimizi proje temelli olarak sunuyoruz, bununla beraber birçok müşterimiz sahip olduğumuz bilgilerin ve verdiğimiz tavsiyelerin, sadece projeyle ilgili değil, genel stratejilerini geliştirmede de yardımcı olduğunu düşünüyorlar. Süregiden ve odaklanmış piyasa araştırmalarımıza dayanarak, kampanyalarınızın etkinliğini değerlendirebilir ve değişen trendlere anında tepki vermenizi sağlayabiliriz.